Turniej Tenis 10 z cyklu "START with Wilson Cup"

W ubiegłą niedzielę na kortach KT START ŁÓDŹ odbył się kolejny turniej Tenis 10 z cyklu "START with Wilson Cup". W 3 kategoriach wiekowych rywalizowało łącznie 29 młodych zawodników. Wspólną rozgrzewkę poprowadził trener Bartek Jędrzejczak ?‍♀️?‍♂️?‍♀️. Panowała wspaniała atmosfera, było dużo dobrej zabawy, ale przede wszystkim zaprezentowany został tenis ? na bardzo wysokim poziomie.

Był to również świetny występ naszych najmłodszych zawodników! 1 miejsce w kategorii zielonej zajął Staś Waga. Z kolei Wiktor Szczerbowski w kategorii pomarańczowej uplasował się na 3 pozycji. Nasz najmłodszy zawodnik 6 letni Ksawery Szczerbowski w kategorii czerwonej również dzielnie walczył ??. Pozostałym młodym zawodnikom ? dziękujemy za walkę bo "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" ??. Wyniki ostatniej edycji turnieju są następujące:

Kategoria czerwona:
?Stanisław Korpacki (AZS Łódź)
?Stanisław Lamecki (Aademia Tenisa Spin)