O klubie

Klub Tenisowy Start istnieje od 2004 roku.Nasz zespół to wykwalifikowani trenerzy posiadający licencje  Polskiego Związku Tenisowego.Trenujemy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

Zapraszamy amatorów jak i osoby grające wyczynowo oraz osoby zainteresowane samym wynajmem kortów. Dysponujemy ośmioma kortami o nawierzchni ceglanej w tym trzema  kortami w całorocznej hali tenisowej.

Jesteśmy organizatorem wysokiej rangi wydarzeń sportowych t.j:

• Otwarte Mistrzostwa Łódzi  Amatorów w Tenisie
  • Ogólnopolskie i wojewòdzkie turnieje klasyfikacyjne w kategoriach młodzieżowych
  • Uczestniczymy w Narodowym Programie Upowszechniania Tenisa "Tenis 10 "pod patronatem PZT i Ministerstwa Sportu i Turystyki

Organizujemy obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy wynajem powierzchni reklamowych dla firm .Posiadamy pakiety dla sponsorów zapewniające  uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach sportowych.

Tenis to nasza pasja .Cenimy profesjonalizm i dobrą zabawę.

Twój klub tenisowy na start!

Zapoznaj się z naszą ofertą

Współpracujemy z kilkoma dużymi, szanowanymi firmami - oto one!

Zajęcia dla dzieci

Prowadzimy zajęcia dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem ziemnym. Potrafimy zaszczepić w dziecku miłość do sportu!

Zajęcia grupowe dla dorosłych

Swoją ofertę kierujemy również do większych grup - jeśli chcesz, możesz przyjść ze znajomymi i aktywnie spędzić czas na korcie!

Zajęcia indywidualne dla dorosłych

Osobom chcącym skutecznie i szybko nauczyć się gry w tenisa proponujemy zajęcia indywidualne pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Dla inwestorów

Mamy możliwość, aby zaprezentować Państwa markę oraz produkty i usługi. Dysponujemy
dużą powierzchnią reklamową. Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami!